Колл Центр:

т: 044 355 50 97

г. Киев, ул. Оноре де Бальзака, 72-А

т:
067 537 31 95

г. Киев, ул. Милославская, 26/31

т: 067 771 94 65

Публічна оферта

Вторник, 03 Август 2021 12:27

Преамбула

Шановний користувач сайту https://sto-car.com.ua/, звертаємо Вашу увагу на те, що якщо під час оформлення замовлення через кошик сайту, Ви поставили символ «галочка» в графі «Погоджуюся з умовами Публічної оферти», це означає, що Ви ознайомлені та погоджуєтеся з умовами використання сайту https://sto-car.com.ua/, а також є акцептом даної Вами публічної оферти.

Проставлення символу «галочка», а також використання в будь-якому вигляді сайту https://sto-car.com.ua/ (в тому числі, але не обмежуючись розміщенням Вами замовлень товарів і послуг з використанням сайту https://sto-car.com.ua/, участь в бонусних програмах, акціях, заповнення заявок, форм і т. п.) є Вашою беззаперечною згодою з усіма умовами, зазначеними у даній публічній оферті та прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Дана публічна оферта є обов'язковою для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту https://sto-car.com.ua/.

ВИЗНАЧЕННЯ І ТЕРМІНИ:

 1. Сайт – web-сайт, що належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет https://sto-car.com.ua/, за допомогою якої Користувач має можливість здійснити покупку бажаного товару.

 2. Користувач (Ви) - фізична особа, резидент України, що володіє необхідним обсягом дієздатності відповідно до вимог Цивільного кодексу України, що використовує даний сайт і/або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови, описані нижче.

 3. Покупець - Користувач, який здійснив покупку на сайті https://sto-car.com.ua/.

 4. Адміністрація сайту – адміністрація сайту «СТО РИСЬ», https://sto-car.com.ua/, (ТОВ «РИСЬ ІНВЕСТ ГРУП», 02138, м.Київ, вул.Бальзака 72-А).

 5. Угода - дана публічна оферта, включаючи всі її умови.

 6. Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про реалізовані ним товари і/або послуги. Продавцем може бути, як Адміністрація, так і будь-яка особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та/або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек і т. п., що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).

 7. Товар - товари, послуги, інші матеріальні та нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті.

 8. Замовлення - звернення Користувача через Сайт і/або за допомогою дзвінка на гарячу лінію до Продавця з проханням здійснити реалізацію товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.

 9. Платник - особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

 10. Одержувач - особа, зазначена Платником в формі замовлення в якості особи і уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

 11. Пропозиція - відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови придбання товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови покупки товару.

 12. Сторони - Продавець, Покупець, Користувач.

1. ПРЕДМЕТ І УМОВИ ДОГОВОРУ

1.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті https://sto-car.com.ua/, порядок використання Сайту, а також можливість передачі таких товарів Користувачеві.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається беззастережно і безумовно приймаючим (акцептує) цю Угоду. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з умовами цієї Угоди до реєстрації на Сайті і/або проставити символ «галочка» при оформленні замовлення на Сайті. Реєстрація Користувача та/або проставлення символу «галочка» при оформленні замовлення на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Угоди (у відповідності зі статтями 641, 642 Цивільного Кодексу України).

1.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцем.

1.4. Інформація про товар відображається на сайті https://sto-car.com.ua/ і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціни товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті https://sto-car.com.ua/. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті https://sto-car.com.ua/.

1.5. Цей договір може бути укладений право- і дієздатним Користувачем, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору, Ви підтверджуєте свою право- і дієздатність, приймаєте на себе зобов'язання, що виникають в результаті використання сайту https://sto-car.com.ua/ і укладення даного договору.

1.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеним на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення і/або здійснити замовлення через кол-центр сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на придбання Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній Пропозиції.

1.7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

1.8. Продавець має право запропонувати реалізувати товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічній офертою і має бути прийнятою Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем і/або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

1.9. Узгодженням всіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.10. Сторони погоджуються, що направлення Продавцем і/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови і формах оплати, статус та/або зміни статусу замовлення і т.д., відправлених Продавцем і/або адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms-повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.

1.11. Моментом отримання товару Одержувачем є підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття замовного Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку, товарно-транспортна накладна (ТТН) і т. д.) При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, акт прийому-передачі) і в разі проблем - на місці пред'явити претензії службі доставки. Продавець не несе відповідальність за дії компанії перевізника.

1.12. При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавця Користувач надає згоду про отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв'язку. Проставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття товару, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

2.1. Будучи Користувачем Сайту, Ви гарантуєте не робити будь-яких дій, що порушують законодавство України, норми міжнародного права і дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.

2.2. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися в Службу підтримки за телефонами, вказаними на сайті, або за допомогою форми зворотного зв'язку або написати листа електронною поштою.

2.3. Користувач надає свою згоду на використання і обробку персональних даних Користувача відповідно до чинного законодавства України.

2.4. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згоден із розділом Про приватну Сайту, а також з умовами цієї Угоди.

2.5. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право- і дієздатним, а також що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

2.6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та моральності.

2.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії процесингового центру.

2.8. Власник сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

2.9. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, в тому числі за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження доставки.

2.10. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).

2.11. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне і/або неправильне зазначення даних в замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару по невірній адресі або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Платником в якості оплати товару. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

3. ІНШІ УМОВИ

3.1. Користувач має право призначити Одержувачем товару, що купується, третю особу. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації отримувача і доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.

3.2. Всі можливі суперечки і протиріччя, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію Угоди в решті частини і не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих на сайті.

3.3. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті або оформлення замовлення на Сайті, Адміністрація сайту та/або Продавець буде направляти на електронну адресу користувачів листи і/або повідомлення, в тому числі, рекламного характеру. Разом з цим, Сайт зобов'язується не передавати електронну адресу, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам. Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.

3.4. Вказуючи номер мобільного телефону в Кабінеті або при оформленні замовлення, Користувач автоматично погоджується отримувати SMS-повідомлення від Сайту, в тому числі рекламного характеру. При виникненні наміри зупинити розсилку такого виду, Користувач повинен звернутися в технічну підтримку сайту.

3.5. Користувачеві забороняється розміщувати призначений для користувача контент, заборонений чинним законодавством та/або такий, що суперечить морально-етичним нормам спільноти.

3.6. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по-батькові, електронну пошту, телефон, адресу, з метою забезпечення відносин в сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Дане положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

3.7. Користувач ознайомлений і згоден з умовами даної угоди.

 

Наш коллектив

Вторник, 04 Август 2015 23:40

Страница находится в разработке!

Заправка автокондиционеров Троещина, Киев.

Кондиционер для автомобиля давно перестал быть роскошью, им оборудованы фактически все современные транспортные средства. Автокондиционеры влияют не только на комфортное пребывание в транспортном средстве, но и на безопасность – часто водители теряют сознание из-за жары, вот почему так важно следить за своевременным наполнением и исправностью автомобильных кондиционеров.
Главное предназначение системы автокондиционирования воздуха - помогать создавать и поддерживать оптимальный микроклимат в салоне авто. Но это не только охлаждение салона, а также и очистка воздуха внутри от влаги и неприятных запахов. В современных автомобилях эта система является главной составляющей его системы отопления и вентиляции салона.

Заправка автокондиционеров Троещина предполагает техосмотр мастера, диагностику герметичности системы и, непосредственно, саму заправку кондиционера привычным для него содержимым.
Производители и мастера рекомендуют проводить заправку автомобильных кондиционеров для новой машины один раз в два года, а для транспортного средства с возрастом от шести до десяти лет – минимум один раз в год. Но это в случае если нет неисправностей и при естественном испарении хладагента. В случае его утечки однозначно необходим ремонт автомобильных кондиционеров.

Неисправности кондиционера для авто, которые приводят к утечке хладагента:

 • механическое повреждение и утрата свойств уплотнительных компонентов;
 • коррозия конденсора и трубопроводов;
 • повреждение резиновых деталей от долговременного перепада температур в подкапотном пространстве (трещины).

Рекомендации по уходу за автокондиционерами, которые помогут продлить срок их службы и не только:

 • в холодное время года, когда не используется вами кондиционер в авто, нужно включать его в режим охлаждения минимум один раз, а лучше два раза в неделю на пятнадцать минут в целях профилактики. Если температура минусовая, то это необходимо делать в теплом помещении. Бездействие системы в течении продолжительного периода приводит к тому, что уплотнение вала компрессора, кольца и прокладки не омываются маслом, в следствии этого начинается утечка хладагента.
 • Когда автомобиль летом в жару находится долго на солнце, то температура воздуха в салоне значительно выше, чем на улице. Чтобы быстро охладить салон необходимо на некоторое время открыть дверь и выпустить горячий воздух. Затем завести  двигатель, включить кондиционер на максимум, закрыть люк и двери. В это время рекомендовано не находиться в автомобиле.
 • Поток холодного воздуха с кондиционера лучше всего направлять вверх, но, ни в коем случае не направляйте его в лицо. Это вызывает простудные заболевания и может привести к воспалению нервов лица.
 • Во время мойки авто продувайте и промывайте конденсатор кондиционера. Зимой смывается соль, та летом грязь. Следует направлять струю воздуха и воды (не высокого давления) перпендикулярно конденсатору, чтобы не повредить тонкие ребра его ячеек. Появление неприятного запаха в авто может возникать из-за неисправности системы удаления конденсата, в этом случае стремительно развиваются бактерии и другие патогенные микроорганизмы. Необходимо провести очистку испарителя и воздуховодов. Такую работу следует доверять только профессионалам.

Заправка кондиционеров троещина начинается со скрупулезной диагностики всей системы. Специалисты СТО «Рысь» рады будут проконсультировать вас по любым вопросам, которые связанны с процессом заправки автокондиционеров. У нас работают профессионалы, которые имеют как теоретические знания, так и большой практический  опыт в заправке кондиционеров. Благодаря глубоким знаниям принципа работы автокондиционера и процессов, которые происходят внутри системы, а также современному высокотехнологичному оборудованию, мы можем гарантировать отличное качество своим клиентам!

Цена на заправку кондиционера


    Кто не слышал душераздирающего визга и скрежета изношенных тормозных колодок? Однако, неприятный звук – лишь малая часть неприятностей, к которым может привести несвоевременная замена этой важнейшей детали автомобильного «организма».

    Безопасность - вот главная цель регулярного техобслуживания автомобиля в целом и тормозной системы в частности.

    Например, несмотря на кажущуюся простоту замены тормозных колодок, жизненно важными являются все этапы этой операции, начиная с покупки. И тут нужно быть особенно внимательным. На рынке автозапчастей, увы, до сих пор практикуется продажа некачественных подделок.

    Хотя для Вас это уже не проблема. Сегодня Вы можете купить тормозные колодки от всемирно известных производителей и со 100% гарантией качества на складах СТО. У нас на станции технического обслуживания мы предлагаем по конкурентной цене оригинальные изделия таких брендов:
Тормозные колодки Hi-Q (Корея), с термопрокладкой - обеспечивающие эффективное и мягкое торможение;
Тормозные колодки HOLA (Голландия) - предназначенные для безопасной эксплуатации автомобилей отечественного и импортного производства;
Тормозные колодки FERODO (Англия) - собравшие вековой опыт совершенствования тормозных систем;
Легендарные тормозные колодки BOSCH (Германия) - не нуждающиеся в представлении;
Признанные в Европе и во всем мире тормозные колодки JURID (Германия);
Тормозные колодки TRW (США) - обладающие превосходными качествами фрикционных материалов;
А также тормозные колодки других всемирно известных производителей.
Кроме качественных колодок Вы получите бесплатную консультацию по их правильной замене от наших специалистов.

    Есть много автомобилистов, которые предпочитают самостоятельно ухаживать за своим стальным конем. Но следует учитывать, что обслуживание автомобиля требует определенных навыков, знаний и опыта. Если это дело для Вас ново, мы настоятельно рекомендуем воспользоваться услугами специалистов нашего СТО. Задайте себе вопрос: что означает неравномерный износ тормозных колодок? Если вы не можете назвать хотя бы три вероятных причины – лучше не рискуйте и доверьте замену профессионалам.

    Наши мастера производят полную диагностику технических неисправностей тормозных систем любой сложности на самом современном оборудовании. Поэтому, не только сэкономят Вам уйму времени, но и в случае необходимости обеспечат Вашему автомобилю высокий уровень надёжности и безопасности на дорогах.

    Мы ждем Вас!

Замена автомасла

Четверг, 31 Октябрь 2013 11:59

Современные авто отличаются высокой степенью надежности. Уважающий себя производитель обеспечивает устойчивую работу своего детища даже при наличии отдельных неисправностей или повреждений.
В связи с этим, некоторые автомобилисты продолжают эксплуатацию машины даже с поломками, пытаясь добиться сомнительной экономии денег и времени.
Но нужно понимать, что своевременная замена моторного масла – это просто необходимость. Тут цена небрежности может оказаться слишком высокой. На кону - рабочее состояние двигателя.  
Для начала, нужно точно определить какое именно масло используется в двигателе на данный момент. Чтобы не тратить время на поиски нужного масла и возможности его быстрой качественной замены, лучше всего обратиться в автосервисный центр, где все проблемы можно решить комплексно.

Например, на нашей СТО Вы сможете по невысокой цене купить моторное масло любого химического состава (минеральное, полусинтетическое, синтетическое):

 •     Моторное масло MOTUL - используемое, практически, во всех типах как бензиновых, так и дизельных двигателей;
 •     Высококачественная номенклатура моторное масло ENEOS от NIPPON OIL CORPORATION (Япония);
 •     Высокотехнологичные моторное масло ZIC от южнокорейской компании SK Energy;
 •     А также широкий выбор моторных масел от других всемирно известных производителей.


По большому счету, замена масла - процесс сам по себе не  сложный. Однако есть нюансы, жизненно важные для Вашего автомобиля. А поскольку мы специализируемся на обслуживании самой разнообразной техники, то гарантируем:

 •     Использование специальных инструментов и емкостей;
 •     Строгое соблюдение последовательности операций и температурных режимов;
 •     Подбор оригинального масла, которое указано в сервисной книге автомобиля;
 •     Обязательную промывку двигателя после старого масла (особенно если не известен его производитель или раньше замена масла производилась без промывки);
 •     Подбор и аккуратную установку оригинального масляного фильтра (его необходимо менять одновременно с заменой масла);
 •     Консультацию на тему пробега и долива, определения уровня и интервала замены масла.


В случае предварительной договоренности, к Вашему приезду необходимый объем моторного масла уже будет ожидать заливки в двигатель Вашего автомобиля. Позвоните заранее, и подготовка к обслуживанию начнется в ту же минуту. Мы ждем Вас!