Колл Центр:

т: 044 355 50 97

г. Киев, ул. Оноре де Бальзака, 72-А

т:
067 537 31 95

г. Киев, ул. Милославская, 26/31

т: 067 771 94 65

   Автосервис "Рысь" на Троещине, предлагает высококачественную диагностику и ремонт легковых автомобилей, микроавтобусов, а также шиномонтаж. Мы занимаемся этим более 20 лет, и к данному времени развились в успешное предприятие с современным оборудованием и командой опытных мастеров-профессионалов. Благодаря им, ремонт автомобилей производится на самом высоком уровне и в кратчайшие сроки. Завоевывать клиентов нам помогают быстрота и качество обслуживания, а также доступные цены. 

Наш автосервис постоянно развивается и совершенствуется, пополняясь самым современным, сертифицированным оборудованием по техническому обслуживанию и ремонту автомобилей. Нашим клиентам не нужно тратить время на поиски необходимых запасных частей для ремонта своего автомобиля. При надобности, у нас вы всегда можете заказать и приобрести запчасти на свой автомобиль.           

Цены на наши услуги доступны и фиксированы, Вы можете их узнать просто позвонив нам. Любой ремонт производится только после предварительного согласования с владельцем, для каждого автомобиля стоимость ремонта рассчитывается индивидуально, в зависимости от сложности работ. Постоянным клиентам мы предоставляем дисконтные скидки. Мы знаем как сложно завоевать доверие клиентов, поэтому качество и честность - наш девиз.

Автосервис "Рысь" предлагает выгодные условия сотрудничества корпоративным клиентам. Автопаркам и перевозчикам доступно обслуживание на специальных условиях, возможен безналичный расчет.

 

НАШИ УСЛУГИ

Ремонт коробки передач

Ремонт коробки передач

Вартість ремонту + зняття та установка КПП на автомобілі:
ДЕУ СЕНС; СЛАВУТА; ТАВРІЯ; ВАЗ 2108 -15 = 1500 грн
ЗАЗ ВИДУ = 1580 грн
МІЦУБІСІ = 1950 грн
Ремонт коробки перемикання передач (КПП)


Коробка перемикання передач є одним з ключових вузлів сучасного автомобіля, відповідно до обслуговування та ремонту КПП потрібно підходити з усією відповідальністю. Коробка перемикання передач (КПП) являє собою складний механізм, поломка якого призводить до того, що подальша експлуатація автомобіля стає неможливою.


Ремонт КПП в Києві достатньо поширена або навіть можна сказати популярна послуга для столичних автолюбителів, але, не зважаючи на це процес ремонту складний і трудомісткий, тому, слід довіряти тільки спеціалізованим майстерням.
Ремонт КПП починається з точної діагностики. Спочатку проводиться огляд коробки перемикання передач, визначається рівень, а також стан масла, а в разі якщо в автомобілі встановлена електронна система управління АКПП, то зчитуються так звані коди помилок, які були записані пристроєм в пам'ять блоку управління.


Ремонт КПП Daewoo Sens (ремонт КПП ДЕУ СЕНС)
Агресивний стиль водіння найчастіше негативно позначається на стані КПП. Незважаючи на те, що механіка, на відміну від автоматики є більш надійною і витривалою, їй теж складно витримувати великі навантаження, які виникають внаслідок жорсткої експлуатації. У підсумку, власникові цього авто доводитися проводити ремонт.


КПП Деу Сенс
Ремонт КПП Таврія
Якщо ви помітили появу нехарактерних звуків, таких як шум або гул в коробці передач, вам необхідно негайно звернутися до фахівців, які виконують ремонт КПП Таврія. Визначити джерело проблеми можливе лише після того, як буде проведена повна діагностика на сучасному якісному обладнанні.


Ремонт КПП Славута


Якщо вам необхідно виконати ремонт КПП Славута, перш ніж довірити свій автомобіль, переконайтеся, що автослюсар володіє достатнім досвідом і має необхідне обладнання.


Ремонт КПП ВАЗ 2108-15


Часте перемикання передач, а також різкі процеси розгону-гальмування на такому авто, як ВАЗ 2108-15 також призводять до того, що КПП з часом виходить з ладу. Ремонт КПП ВАЗ 2108-15 досить поширена послуга, але не всі майстерні володіють достатнім досвідом і сучасним обладнанням. СТО Рись була визнана однією з найкращий майстерень, яка, в тому числі, спеціалізується на ремонті КПП ВАЗ.


СТО «Рись» на Троєщині займається ремонтом коробок перемикання передач для різних автомобілів: Daewoo Sens, Таврія, Славута, ВАЗ та інші. Наша автомайстерня проводить діагностику КПП в суворій відповідності з вимогами заводу, на якому виробляються дані види автомобілів.
Це дозволяє нам надавати гарантію на послуги, яка складає 20000 км. Із задоволенням вам допоможемо!


Копіювання заборонено!

Будь-яке копіювання матеріалів суворо заборонено.