Колл Центр:

т: 044 355 50 97

г. Киев, ул. Оноре де Бальзака, 72-А

т:
067 537 31 95

г. Киев, ул. Милославская, 26/31

т: 067 771 94 65

   Автосервис "Рысь" на Троещине, предлагает высококачественную диагностику и ремонт легковых автомобилей, микроавтобусов, а также шиномонтаж. Мы занимаемся этим более 20 лет, и к данному времени развились в успешное предприятие с современным оборудованием и командой опытных мастеров-профессионалов. Благодаря им, ремонт автомобилей производится на самом высоком уровне и в кратчайшие сроки. Завоевывать клиентов нам помогают быстрота и качество обслуживания, а также доступные цены. 

Наш автосервис постоянно развивается и совершенствуется, пополняясь самым современным, сертифицированным оборудованием по техническому обслуживанию и ремонту автомобилей. Нашим клиентам не нужно тратить время на поиски необходимых запасных частей для ремонта своего автомобиля. При надобности, у нас вы всегда можете заказать и приобрести запчасти на свой автомобиль.           

Цены на наши услуги доступны и фиксированы, Вы можете их узнать просто позвонив нам. Любой ремонт производится только после предварительного согласования с владельцем, для каждого автомобиля стоимость ремонта рассчитывается индивидуально, в зависимости от сложности работ. Постоянным клиентам мы предоставляем дисконтные скидки. Мы знаем как сложно завоевать доверие клиентов, поэтому качество и честность - наш девиз.

Автосервис "Рысь" предлагает выгодные условия сотрудничества корпоративным клиентам. Автопаркам и перевозчикам доступно обслуживание на специальных условиях, возможен безналичный расчет.

 

НАШИ УСЛУГИ

Компьютерная даигностика

Комп'ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика - це найбільш швидкий і точний спосіб поставити діагноз всім системам сучасного автомобіля.


Вартість комп'ютерної діагностики - 120 грн.


У розпорядженні наших фахівців ультрасучасна діагностична та аналітична система, що дозволяє здійснювати глибоке сканування і діагностику автомобілів більше ніж 30 світових виробників.
Точно визначає проблему, програмне забезпечення схвалено автовиробниками і повністю безпечне.


Має широку підтримку дилерських функцій (спеціальні процедури, спеціальні тести, адаптації та ініціалізації, кодування);
Діагностику автомобілів виробництва Європи, Японії, Кореї, США і Китаю;
Повнофункціональна діагностика всіх систем включаючи кузовну електроніку, системи мультимедія, системи двигунів і трансмісій.


Технології не стоять на місці, а стрімко розвиваються. Також стрімко з'являються інновації в автомобілебудуванні. Сьогодні наші залізні коні вже не ті, якими були раніше. Практично кожен автомобіль обладнаний купою датчиків і електронікою. Часи, коли майстер міг визначити поламку автомобіля буквально на слух, вже давно минули. На зміну їм прийшли часи нових технологій. Сьогодні продіагностувати будь-яку несправність автомобіля можна завдяки комп'ютерній діагностиці.
Кожен сучасний автомобіль оснащений системою самодіагностики - це та  система, яка допоможе визначити поломку за індикаторами на панелі приладів. Але варто зауважити, що система самодіагностики не доскональна. Вона може вказати на явний збій в роботі, але не зможе показати повну картину роботи вашого авто. Саме комп'ютерна діагностика допоможе виявити всі можливі поломки та слабкі місця і спрогнозує подальшу роботу вузлів і агрегатів. А головне дасть повну оцінку технічного стану машини.


В основному комп'ютерну діагностику проводять при наявності сигналізуючих  лампочок на панелі приладів, що вказує на вихід з ладу однієї з систем. Але багато фахівців рекомендують проводити діагностику регулярно, щоб мати можливість попередити серйозні поломки.


Як же відбувається процедура комп'ютерної діагностики?


Кожен вузол і агрегат в авто забезпечений датчиками, які зчитують і запам'ятовують всі найменші відхилення в роботі. При комп'ютерній діагностиці зчитуються коди несправностей на всіх вузлах і засікаються найменші відхилення в роботі систем. До бортових0 систем автомобіля підключають сканер, який зчитує всі коди вашого авто. Перевіряються всі електронні системи такі як: акумулятор, генератор, контакти і дроти. Отримані коди розшифруються фахівцями. Потім проводиться аналіз результатів діагностики, проаналізувавши отриману інформацію, майстер робить висновок про наявність збоїв і недоліків в роботі. Їх виявляють і усувають. В основному проводиться діагностика двигуна, підвіски, трансмісії, систем безпеки, іммобілайзера. Дуже важливим етапом є обнулення пам'яті. Фахівці стирають з пам'яті всі коди несправностей, і при необхідності змінюють параметри налаштувань авто.

Кожна велика поломка починається з дрібних несправностей. Тому якщо ви помітили, якісь нюанси в роботі вашого авто (велика витрата палива або мастильних матеріалів, ривки при роботі КПП, періодично спалахують лампочки ABS ESP, і т д.) Будь-який фахівець вам порекомендує пройти комп'ютерну діагностику. А регулярне проведення діагностики, допоможе вам запобігти серйозним поломки. Кожен автолюбитель розуміє, що справність його автомобіля - це в першу чергу його безпеку на дорозі.


Копіювання заборонено!

Будь-яке копіювання матеріалів суворо заборонено.