Колл Центр:

т: 044 355 50 97

г. Киев, ул. Оноре де Бальзака, 72-А

т:
067 537 31 95

г. Киев, ул. Милославская, 26/31

т: 067 771 94 65

   Автосервис "Рысь" на Троещине, предлагает высококачественную диагностику и ремонт легковых автомобилей, микроавтобусов, а также шиномонтаж. Мы занимаемся этим более 20 лет, и к данному времени развились в успешное предприятие с современным оборудованием и командой опытных мастеров-профессионалов. Благодаря им, ремонт автомобилей производится на самом высоком уровне и в кратчайшие сроки. Завоевывать клиентов нам помогают быстрота и качество обслуживания, а также доступные цены. 

Наш автосервис постоянно развивается и совершенствуется, пополняясь самым современным, сертифицированным оборудованием по техническому обслуживанию и ремонту автомобилей. Нашим клиентам не нужно тратить время на поиски необходимых запасных частей для ремонта своего автомобиля. При надобности, у нас вы всегда можете заказать и приобрести запчасти на свой автомобиль.           

Цены на наши услуги доступны и фиксированы, Вы можете их узнать просто позвонив нам. Любой ремонт производится только после предварительного согласования с владельцем, для каждого автомобиля стоимость ремонта рассчитывается индивидуально, в зависимости от сложности работ. Постоянным клиентам мы предоставляем дисконтные скидки. Мы знаем как сложно завоевать доверие клиентов, поэтому качество и честность - наш девиз.

Автосервис "Рысь" предлагает выгодные условия сотрудничества корпоративным клиентам. Автопаркам и перевозчикам доступно обслуживание на специальных условиях, возможен безналичный расчет.

 

НАШИ УСЛУГИ

Заправка кондиціонера

Заправка кондиціонера

Кондиціонер для автомобіля давно перестав бути розкішшю, їм обладнані фактично всі сучасні транспортні засоби. Автокондиціонери впливають не тільки на комфортне перебування в транспортному засобі, але і на безпеку - часто водії втрачають свідомість через спеку, ось чому так важливо стежити за своєчасним наповненням та справністю автомобільних кондиціонерів.


Головне призначення системи автокондиціонування повітря - допомагати створювати та підтримувати оптимальний мікроклімат в салоні авто. Але це не тільки охолодження салону, а також і очищення повітря всередині від вологи й неприємних запахів. У сучасних автомобілях ця система є головною складовою його системи опалення та вентиляції салону.


Заправка автокондиціонерів Троєщина пропонує техогляд майстра, діагностику герметичності системи й безпосередньо, саму заправку кондиціонера звичним для нього вмістом.


Виробники та майстри рекомендують проводити заправку автомобільних кондиціонерів для нової машини один раз на два роки, а для транспортного засобу  віком від шести до десяти років - мінімум один раз на рік. Але це у випадку якщо немає несправностей і при природному випаровуванні холодоагенту. У разі його витоку однозначно необхідний ремонт автомобільних кондиціонерів.


Несправності кондиціонера для авто, які призводять до витоку хладагента:

 

  • механічне пошкодження і втрата властивостей ущільнювальних компонентів;
  • корозія конденсора і трубопроводів;
  • пошкодження гумових деталей від довготривалого перепаду температур в підкапотному просторі (тріщини).

Рекомендації по догляду за автокондиціонером, які допоможуть продовжити термін його служби та не тільки:

 

  • в холодну пору року, коли кондиціонер авто не використовується вами , потрібно включати його в режим охолодження мінімум один раз, а краще два рази на тиждень на п'ятнадцять хвилин в цілях профілактики. Якщо температура мінусова, то це необхідно робити в теплому приміщенні. Бездіяльність системи протягом тривалого періоду призводить до того, що ущільнення вала компресора, кільця і прокладки не омиваються маслом, у слідстві цього починається витік холодоагенту.
  • Коли автомобіль влітку в спеку знаходиться довго на сонці, то температура повітря в салоні значно вище, ніж на вулиці. Щоб швидко охолодити салон необхідно на деякий час відкрити двері та випустити гаряче повітря. Потім завести двигун, включити кондиціонер на максимум, закрити люк і двері. У цей час рекомендовано не перебувати в автомобілі.
  • Потік холодного повітря з кондиціонера найкраще направляти вгору, але, ні в якому разі не направляйте його в обличчя. Це викликає простудні захворювання і може призвести до запалення нервів обличчя.

Під час миття авто продувайте і промивайте конденсатор кондиціонера. Взимку змивається сіль, та влітку бруд. Слід направляти струмінь повітря і води (не високого тиску) перпендикулярно конденсатору, щоб не пошкодити тонкі ребра його осередків. Поява неприємного запаху в авто може виникати через несправність системи видалення конденсату, в цьому випадку стрімко розвиваються бактерії та інші патогенні мікроорганізми. Необхідно провести очищення випарника і повітроводів. Таку роботу слід довіряти тільки професіоналам.


Заправка кондиціонерів Троєщина починається зі скрупульозною діагностики всієї системи. Фахівці СТО «Рись» раді будуть проконсультувати вас з будь-яких питань, які пов'язані з процесом заправлення автокондиціонерів. У нас працюють професіонали, які мають як теоретичні знання, так і великий практичний досвід в заправці кондиціонерів. Завдяки глибоким знанням принципу роботи автокондиціонера і процесів, що відбуваються всередині системи, а також сучасному високотехнологічному устаткуванню, ми можемо гарантувати відмінну якість своїм клієнтам!


Копіювання заборонено!

Будь-яке копіювання матеріалів суворо заборонено.