Колл Центр:

т: 044 355 50 97

г. Киев, ул. Оноре де Бальзака, 72-А

т:
067 537 31 95

г. Киев, ул. Милославская, 26/31

т: 067 771 94 65

   Автосервис "Рысь" на Троещине, предлагает высококачественную диагностику и ремонт легковых автомобилей, микроавтобусов, а также шиномонтаж. Мы занимаемся этим более 20 лет, и к данному времени развились в успешное предприятие с современным оборудованием и командой опытных мастеров-профессионалов. Благодаря им, ремонт автомобилей производится на самом высоком уровне и в кратчайшие сроки. Завоевывать клиентов нам помогают быстрота и качество обслуживания, а также доступные цены. 

Наш автосервис постоянно развивается и совершенствуется, пополняясь самым современным, сертифицированным оборудованием по техническому обслуживанию и ремонту автомобилей. Нашим клиентам не нужно тратить время на поиски необходимых запасных частей для ремонта своего автомобиля. При надобности, у нас вы всегда можете заказать и приобрести запчасти на свой автомобиль.           

Цены на наши услуги доступны и фиксированы, Вы можете их узнать просто позвонив нам. Любой ремонт производится только после предварительного согласования с владельцем, для каждого автомобиля стоимость ремонта рассчитывается индивидуально, в зависимости от сложности работ. Постоянным клиентам мы предоставляем дисконтные скидки. Мы знаем как сложно завоевать доверие клиентов, поэтому качество и честность - наш девиз.

Автосервис "Рысь" предлагает выгодные условия сотрудничества корпоративным клиентам. Автопаркам и перевозчикам доступно обслуживание на специальных условиях, возможен безналичный расчет.

 

НАШИ УСЛУГИ

Шиномонтаж

Шиномонтаж

Послуги шиномонтажу на СТО «Рись» Троєщина.

Шиномонтаж, балансування (без урахування вартості вантажів і додаткових послуг)

Наші професіонали використовують сучасне обладнання для заміни та ремонту шин.


Спустило колесо, придбали нову гуму, прийшов час змінити зимові покришки на літні - з такими проблемами неодноразово стикається кожен автовласник. Допоможе вам в цьому наш шиномонтаж, шиномонтаж на Троєщині.


Встановити колеса різного діаметру, монтаж або демонтаж шин, підкачка коліс повітрям або газом, вулканізація покришок, балансування коліс, ремонт камер або ж покришок з різними ушкодженнями, рихтування або прокатання дисків - ось неповний перелік послуг, які надає шиномонтаж на Троєщині. Всі види робіт виконуються на сучасному високотехнологічному і сертифікованому обладнанні.


Деякі задаються питанням - чи можна самостійно змонтувати шину на диск? Наша відповідь однозначна - не рекомендується це робити самому, монтаж слід довірити фахівцям, які мають спеціальні навички та обладнання. Шиномонтаж на Троєщині допоможе вам в цьому.
Для чого існує балансування шин? Правильно відбалансовані шини довше служитимуть і забезпечать безпечну і комфортну їзду. Балансування допомагає усунути побічні ефекти дисбалансу коліс: знос протектора, "биття" керма, погану керованість автомобіля, підвищену витрату палива і т. п. Цю процедуру слід обов'язково робити при встановленні нової гуми, заміні літніх покришок на зимові, усуненні пошкоджень диска або покришки, регулюванні розвалу-сходження. У такому випадку ваші колеса служитимуть вам довше.


Балансування коліс


Балансування коліс здійснюється на спеціальному обладнанні, бажано кожні 10 тис. пробігу. Дисбаланс усувається за допомогою балансувальних вантажів, які кріпляться на саме колесо.


Час від часу слід перевіряти тиск повітря в колесах. Ця процедура, займає всього кілька хвилин, але вона дуже важлива для безпеки руху та продовження терміну служби ваших покришок. Її рекомендується здійснювати раз на два тижні. Якщо маєте бажання, можна накачати колеса газом. Це має ряд переваг: поліпшення керованості автомобіля, запобігання зносу шини та корозії диска, стабільний тиск, скорочення гальмівного шляху і т. п.
Фахівці шиномонтажу на Троєщині дадуть відповідь на ваші запитання, якісно і в стислі терміни здійснять всі види робіт. Ні цвяха ні жезла!

Шиномонтаж та балансування коліс дуже поширена послуга в Києві. У нас сучасне обладнання та досвідчені майстри. Попередній запис на шиномонтаж і ремонт дисків здійснюється за тел.: 044 331 50 97

Шиномонтаж знаходиться на Троєщині, вул. Бальзака, 54 А.


Копіювання заборонено!

Будь-яке копіювання матеріалів суворо заборонено.